Omen 15 Thunderbolt 3 ile şarj edilebilir mi?

Orkan27

Hectopat
Merhabalar geçtiğimiz günlerde Ali Güngör'ün de incelediği OMEN-15 -DH0006NT 6zr76EA modelini aldım. Bilgisayarın kendisinden çok memnunum. Technopat'a da bu incelemeyi yaptığı için teşekkür etmek istiyorum. Şöyle bir sorum var. Laptop'um da 1 adet Thunderbolt 3 USB 3.1 gen 2 Type-C var. Merak ettiğim şey cihazımı buradan bir telefon priz ucu ve Type-C kablosu ile şarj edebilir miyim? Adaptörü büyük olduğu için taşıması zor olabilir. Şarj edebilirsem telefon şarjı gibi onu yanımda taşıyacağım.
Teşekkürler. Cihazın linkini aşağıya bırakıyorum.

Yardımcı olabilicek var mı?
Bilgisi olan kimse yok mu?

Son düzenleme:
ÇanÇinÇon ya da Hunga BunGa tarzı markalar hariç Thunderbolt 3 portuna sahip herhangi bir cihazın bu portunu şuana kadar mümkün olan tüm bağlantı çeşitleri için kullanabilirsin. Şarj, ses, video, ağ, klavye artık aklına ne geliyorsa, sonuçta hepsi basit elektrik akımı zaten.

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Bir sorum daha var. Thunderbolt 3 ile “HP Omen” Laptop’umu şarj etmem bataryanın sağlığını etkiler mi?
Bir sorum daha vardı unutmuşum. Powerbank üstünden telefon şarj eder gibi etme şansım var mı? Teşekkürler.
Dün akşam 2 farklı Type-C kablosuyla denememe rağmen şarj oluyor ibaresi çıkmadı. Şarj olmadı. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Bir sorum daha var. Thunderbolt 3 ile “HP Omen” Laptop’umu şarj etmem bataryanın sağlığını etkiler mi?
Bir sorum daha vardı unutmuşum. Powerbank üstünden telefon şarj eder gibi etme şansım var mı? Teşekkürler.
Dün akşam 2 farklı Type-C kablosuyla denememe rağmen şarj oluyor ibaresi çıkmadı. Şarj olmadı. Nasıl çözebilirim?
Modele göre değişiyor. Ürünün web sitesinden ve HP ürüne ait sürücü sayfasından öğrenebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı