Omix X300 alınır mı?

Bütçe
2500TL

DarkReader

Kilopat
Yer
Tatooine
Özellikleri fiyatına göre iyi duruyor. (G80, FHD+ ekran, 64 GB kapasite) Dedem için alınacak. Telefon video izlemek, fotoğraf çekmek için kullanılacak. Oyun falan hiç oynanmayacak. Yorumlarına baktığımda arayüzü kasıyor falan demişler ama ülkemize yeni giren bir markaya yine de şans verilir mi yoksa SD 460'lı bilinen vivo Y11s, Y20 gibi modellere yönelmeli? G35 video, tarayıcı için yeterli performansı verir mi? TCL 20 SE bakmak mantıklı mı? Cevaplarsanız sevinirim 🙂.

Son düzenleme:
Arayüzü daha bilindik markalara yönel bence. Vivo'nun arayüzü daha iyi. G35 video ve tarayıcı için yeterli olur. Exynos 7870 yongalı telefon uzun süre kullandım video ve tarayıcı da yetiyordu. Bazen tarayıcı da zorladığında kasabiliyordu ama genel olarak yetiyordu. G35, Exynos 7870 modelinden daha güçlü bir yonga. Bu yüzden bu da yetecektir. Tabii arayüz de önemli bir faktör. Benim kullandığım Samsung One UI arayüzü çok iyi bir arayüzdü. Çinlilerin genel olarak arayüzleri hafif olur, Vivo'yu uzun kullanmadım, kısa denemelerde oldukça hızlıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı