One piece altyazı önerisi

Dypazen

Hectopat
Merhaba.
One piece animesine kısa süre önce başlamış bulunmaktayım. Animeyi indirmiştim fakat altyazıları Türkçe değildi. Şu an 751. bölümdeyim. Altyazıları turkcealtyazi.org sitesinden indirmiştim ama 750. bölüme kadar indirdim daha sonra diğerlerini de indiririm diye. Dün yeni bölüme geçtiğimde alt yazı indirmek istedim. Siteye girdiğimde One Piece'e ait hiçbir altyazının bulunmadığını gördüm. (silinmiş ya da silmişler bilemiyorum)

Anime kalesi adlı sitede 892. bölüme kadar alt yazı var ama sonraki bölümlerin alt yazı dosyası yok.
Bana alt yazı bulmam konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Kankam Türkiye de çoğu kişi diziwatch ya da türkanimeden izlediğinden dolayı animelerde alty yazı yapmayı bıraktılar çünkü neden yapsınlar ilk defa senden duydum animeyi indiren bence internet üzerinden izle.

Eskiden öyle yapardım ama indirdiğim One Piece 1080p. İnternette de 1080p bulamadım çok fazla.Kafama takılan şu daha dün 1000 dosya vardı o altyazı sitesinde. Şimdi en ufak bilgiye bile ulaşamıyorum.

1080p takıntılıysan Judas çekecen. İzleme sitelerinde zor bulursun 1080pyi 400-500lerden önce. Altyazı içinse animekalesi vardı ama tek tek çekecen işkence yani.

Geri
Yukarı