One Piece mangası nereden okunabilir?

Aijim

Femtopat
Daha fazla  
One piece mangasını nereden okuyabilirim? 1. chapterdan başlayıp sona kadar okumak istiyorum ama nereden okuyacağımı bulamadım.

Üstteki arkadaşın attığı hesap mangadenizi adlı sitenin çevirilerini alıyor herhalde.
Ben buradan okumanızı tavsiye ederim.

24 martta başladım şimdi 838 e geldim. Bu bölümden sonra renksiz devam ediyo sanırım renkli olan bi site yok
24 martta başlamışım şu an 838.chaptere geldim ve bundan sonra renksiz devam etmeye başladı. kalan bölümleri renkli okuyabileceğim bir site yok değil mi

@Aijim var ama ingilizce, manga sonradan renklendirildi 2012'de, o yüzden renkli çevirilere ulaşmak zor. Sana attığım linkte manga denizi renkli 838e kadar çevirmiş sonra bırakmış, ondan sonrası başka sitenin çevirisi. Kimse de akıl edememiş ulan renklisi var zaten shueisha yayınlıyor orijinal halde onu çevirelim diye :D Bazıları da fan made oluyor renklendirmelerin benim de kafam karışıyor orijinal mi diye.. Açıkçası manga dediğin renksiz olur dediğim için ve çok alıştığım içim ben sallamıyorum. İngilizce linki atayım mı? Bu arada sarıyor değil mi heheheh ;D

@Aijim var ama ingilizce, manga sonradan renklendirildi 2012'de, o yüzden renkli çevirilere ulaşmak zor. Sana attığım linkte manga denizi renkli 838e kadar çevirmiş sonra bırakmış, ondan sonrası başka sitenin çevirisi. Kimse de akıl edememiş ulan renklisi var zaten shueisha yayınlıyor orijinal halde onu çevirelim diye :D Bazıları da fan made oluyor renklendirmelerin benim de kafam karışıyor orijinal mi diye.. Açıkçası manga dediğin renksiz olur dediğim için ve çok alıştığım içim ben sallamıyorum. İngilizce linki atayım mı? Bu arada sarıyor değil mi heheheh ;D
kesinlikle sarıyor da 800 bölüm renkli okuduktan sonra bi anda renksiz görmek garip geliyo yoksa ben de renksiz okurum. ingilizcesini biliyosan at bari ona bakiyim

Yeni konular

Geri
Yukarı