OneDrive eşitlemesini kapatmak

kaptanmosey

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba.
Ben bugün HP bir bilgisayar aldım, Windows 11'ini kurarken benden bir Hotmail hesabı girmemi istedi ben de önceden kullandığım Hotmail hesabımı girdim. Fakat bilgisayarı açtığımda OneDrive evde kullandığım masaüstündeki verileri de eşitlemeye başladı bunu düşünememişim. Ben de önce OneDrive eşitlemesini kapattım sonra OneDrive'ı bilgisayardan kaldırdım. Masaüstü klasörünü de Windows C kullanıcılar klasöründe OneDrive içindeki bir klasöre koymuş, masaüstü ve yanındaki resimler gibi 2 klasörü daha aldım klasörün dışına koydum. Klasörü de sildim.
Sorum şu: Şu an format atmayı düşünüyorum format atmanın bir sıkıntısı olur mu, veya böyle kullanmaya devam mı edeyim bu bir problem çıkarır mı?

Cevap için teşekkürler, peki format atsam bir problem olur mu? Bilgisayarın adı falan da değişmiş hazır yeniyken böyle kalmasın
Tamamdır çözdüm teşekkürler.
Şu anda seninle aynı sorunu yaşadım ve format atmadan olayı çözdüm. 2 saat önce format atıp Microsoft hesabıyla kurulum yapmıştım.
C user adını saçma bir şey yapmış ve bende yerel hesaba geçip bilgisayar kullanıcı adını değiştirdim.
Format atmana gerek yok bence.

Şu anda seninle aynı sorunu yaşadım ve format atmadan olayı çözdüm. 2 saat önce format atıp Microsoft hesabıyla kurulum yapmıştım.
C user adını saçma bir şey yapmış ve bende yerel hesaba geçip bilgisayar kullanıcı adını değiştirdim.
Format atmana gerek yok bence.
Evet ben de aynısını yaptım

Yeni konular

Geri
Yukarı