OneDrive kaldırdıktan sonra fazla internet harcar mı?

AdemFerr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bir sorum olacak. Laptopa mobil veri ile internet açınca çok internet yediğini fark ettim. Neredeyse hepsini OneDrive kullanıyormuş. Windows 10'da OneDrive kaldırılamaz falan diyorlar. Ben tarifeli bağlantı yaptım ağ ayarlarından, bir de programlardan OneDrive'ı kaldıra bastım. (görselde attığım gibi gözüküyordu artık gözükmüyor öyle). Ama doğal olarak Windows'un içinde Setup'u falan duruyor diye düşünüyorum. Artık internet harcar mı o kadar?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    19,2 KB · Görüntüleme: 24
Yedekleme yaptığı içindir. Kaldırın gitsin kullanmıyorsanız.

Programlar ve özellikler kısmından kaldırdım OneDrive'ı kaldırdım ancak Microsoft'un sitesinde böyle yazıyor. Aklım karıştı ama umarım internet yemez bir daha.

1680366531234.png

Daha internet harcamaz fakat kaldır gitsin.

Programlardan kaldırdım. Dosya gezgininden tüm OneDrive dosyalarını silsem mi diye de düşündüm. Silsem sıkıtnı çıkar mı?

Programlar ve özellikler kısmından kaldırdım OneDrive'ı kaldırdım ancak Microsoft'un sitesinde böyle yazıyor. Aklım karıştı ama umarım internet yemez bir daha.

Eki Görüntüle 1723308

Programlardan kaldırdım. Dosya gezgininden tüm OneDrive dosyalarını silsem mi diye de düşündüm. Silsem sıkıtnı çıkar mı?

Ben bir şekilde admin olarak kendimi gösterip silmiştim fakat genel olarak OneDrive'a girip hesabından çıkış yaparsan hiçbir şeyi kaydetmez internet de harcamaz.

Eki Görüntüle 1723308

Öyle bir kaldırırsınız ki Bill Gates bile bir şey yapamaz. Direk program olarak silin. Hatta Revo Uninstaller ile kaldırın kalıntılarıyla birlikte kafanız rahat etsin.

Geri
Yukarı