OneDrive nasıl silinir?

hezuce

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımı sıfırladım fakat OneDrive sayesinde masaüstü OneDrive'ın içinde OneDrive'ı sildiğimde yüksek ihtimal masaüstü bulunamıyor diyecek. Nasıl önleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
OneDrive yedekleme falan durdur, cikart. Oyle silsen de ona kayitli seyler gitmez mi? Ya da yedekli seyleri sen yukle direkt.

Bu arada, OneDrive'ı Denetim Masası'ndan kaldirabilirsiniz. Ancak, daha iyi temizlenmesini istiyorsaniz, Revo Uninstaller ile kaldirin.

Hotmail'imi girdim yerele mi girer? (bilgisayarı kurarken)

Hayır yerel olmuyor. Offline kurulum yapsanız daha iyiydi.

Öyle yaptıysanız silmeyin hesapla giriş yapıp silince komple masaüstünüz siliniyor. Ben öyle bir hata yaptımda.

Düzeltme yolu var fakat çok uğraştırıyor. Bayağı kurcalamanız hedefleri değiştirip tek tek atamanız falan lazım. Tekrar format atması daha temiz ve iyi olur. Ya da yerel hesap açıp öyle de devam edebilir.

OneDrive yedekleme falan durdur, cikart. Oyle silsen de ona kayitli seyler gitmez mi? Ya da yedekli seyleri sen yukle direkt.

Bu arada, OneDrive'ı Denetim Masası'ndan kaldirabilirsiniz. Ancak, daha iyi temizlenmesini istiyorsaniz, Revo Uninstaller ile kaldirin.

İki türlüde yapınca masaüstü %70 ihtimalle komple gidiyor hata veriyor. Hedefleri bulamıyor çünkü silince.

1703433362458.png

Bakın böyle hepsini tek tek göstermesi lazım. Burada OneDrive falan da yazıyor. Arkadaşta girip bakarsa görür.

Son düzenleme:
Klasör yedeklemesini kapatın, bu şekilde OneDrive'ın durmasının zararı yok, hatta faydalı bence. 40 MB civarı RAM kullanımı var Windows 10'da zaten.

Konudaki mesajdan hiçbir şey anlamadım.
Düzenleme: Otuzuncu okuyuşumda anladım. Çünkü başıma gelmişti. Windows Yedekleme'yi iptal etmeyi deneyebilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı