OnePlus 11 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
OnePlus 11 Özellikleri

7 Şubat tarihindeki küresel lansmanı öncesinde OnePlus 11’in tanıtımı Çin pazarı için gerçekleştirildi. İşte OnePlus 11 özellikleri ve fiyatı hakkında detaylar. OnePlus 11 Özellikleri OnePlus 11 gücünü Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 çipsetinden alıyor. Şirket, çipsetin maksimum kapasitede tamamen çalışır durumda olacağının altını çiziyor. Cihaz, 12 GB veya 16 GB yeni LPDDR5X RAM ve 256 […]

Devamı: OnePlus 11 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Sen beni anlamadın sanırım. sen demişsin ki YD 4500 olan telefonlar ülkede 9000'e satılırsa kimse kazanamaz. bende sana sormuşum demi? Yurtdışı 4500 olup bugün 9000'e satılmayan cihaz var mı diye? satılan var mı diye sormadım. Bende biliyorum Xiaomi'lerin yurtdışı'larının bu bantta oynadığını.

Bro'm benim söylediğim şu; gidip omix,vivo gibi markalar yerine tercih edilme fırsatı olabilirdi.

Sen beni anlamadın sanırım. sen demişsin ki YD 4500 olan telefonlar ülkede 9000'e satılırsa kimse kazanamaz. bende sana sormuşum demi? Yurtdışı 4500 olup bugün 9000'e satılmayan cihaz var mı diye? satılan var mı diye sormadım. Bende biliyorum Xiaomi'lerin yurtdışı'larının bu bantta oynadığını.

Bro'm benim söylediğim şu; gidip omix,vivo gibi markalar yerine tercih edilme fırsatı olabilirdi.
Pardon yanlış okumuşum. Vivo olayı gerçekten çok garip. Realme Oppo Oneplus ile aynı firmaya aitken cihaz satmaya devam ediyor üstelik fabrikaları var. Yanlış bilmiyorsam yerli üretim sayesinde vergi muhafiyeti gibi bir durum vardı. Bu üretimi bazı oneplus oppo ve realme cihazlarına da yapıp, piyasada öne geçebilirlerdi diye düşünüyorum. Üstelik yol masrafını da bitirmiş olup, Avrupa pazarına tamamen üretim yapabilirdi.

Geri
Yukarı