OnePlus 9 Pro nasıl şarj edilmeli?

lemonatak

Decapat
Daha fazla  
Malum dolar uçtu OnePlus 9 Pro kullanıyorum batarya 10'un altına düşmeden şarja koymuyorum, 100 olmadan şarjdan çıkarmıyorum fakat Facebook'ta bir gruba sordum böyle kullanmak nasıldır iyi midir diye fakat bana dediler ki 25 30'dan aşağı düşürme, 80 90'dan yukarı çıkarma böyle daha iyi olur diye. En sağlıklı nasıl şarj etmeliyim telefonu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum dolar uçtu OnePlus 9 Pro kullanıyorum batarya 10'un altına düşmeden şarja koymuyorum, 100 olmadan şarjdan çıkarmıyorum fakat Facebook'ta bir gruba sordum böyle kullanmak nasıldır iyi midir diye fakat bana dediler ki 25 30'dan aşağı düşürme, 80 90'dan yukarı çıkarma böyle daha iyi olur diye. En sağlıklı nasıl şarj etmeliyim telefonu?
Dedikleri gibi yapın.

Güncel pil teknolojisi lityum iyon hücrelerden oluşur.
Bu hücreler için hangi seviyede şarj ettiğinizin önemi yoktur.
Ne zaman isterseniz şarja takabilirsiniz.

Güncel pil teknolojisi lityum iyon hücrelerden oluşur.
Bu hücreler için hangi seviyede şarj ettiğinizin önemi yoktur.
Ne zaman isterseniz şarja takabilirsiniz.
Oneplus 9 Pro Lithium-Polymer kullanıyor.

Geri
Yukarı