OnePlus Hızlı Şarj Cihazı iPhone'u Hızlı Şarj Eder mi?

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kullandığım telefon iPhone 8 Plus. Hızlı şarj destekliyor lakin Apple'ın hızlı şarjı çok pahalı. OnePlus'ın hızlı şarjı iPhone'u hızlı şarj eder mi? Ayrıca ederse de telefona zarar verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki telefonun girişlerinin farklı olduğunu biliyorum, sadece adaptörü alıcam. Kablo olarak telefonun kutusundan çıkanı kullanıcam.

Arkadaşlar kullandığım telefon iPhone 8 Plus. Hızlı şarj destekliyor lakin Apple'ın hızlı şarjı çok pahalı. OnePlus'ın hızlı şarjı iPhone'u hızlı şarj eder mi? Ayrıca ederse de telefona zarar verir mi?

Hızlı şarj edecem diye telefonun bataryasının bozulmasına neden olabilirsin. Olabildiğince orjinal şarj kullanmaya özen göster bence. İlla biraz daha hızlı ve ucuz şarj olsun diyosan iPad şarj adaptörünü düşünebilirsin.

OnePlus adaptörü dandik bir adaptör değil ve Apple'ın adaptörlerinden daha kaliteli bir sorun olmaz.

Dandiktir demedim, telefonun kendi orjinal şarj aletiyle şarj edilmesi gerekiyor. Yarın öbür gün şarjdayken telefon patlarsa Apple’a gidip bataryam yandı suç sizin diyemezsiniz bi defa. Mesela dandikliği, ya da kaliteli olması değil.

Telefonun yanması patlaması çatlaması için de dandik adaptör kullanmanız lazım ancak bu adaptörler kaliteli ve bir sorun yaşanmasına izin vermezler.

Telefonun yanması patlaması çatlaması için de dandik adaptör kullanmanız lazım ancak bu adaptörler kaliteli ve bir sorun yaşanmasına izin vermezler.

Ben söylemem gerektiğini söyleyeyim de. Kendiniz de Apple Destek ekibini arayıp sorabilirsiniz böyle bir şeyi doğru bulmayacaklardır. Nasıl isterseniz öyle yapın tercih sizin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı