Online eğitim vs yüz yüze eğitim

Ebuebe

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bu bütün olaylardan sonra tekrardan bu soruyu sormak istiyorum. Online eğitim mi? Yoksa yüz yüze eğitim mi? Sebeplerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsel zeka diye bir gerçek var o yüzden yaşadığımız durum için gerekli tedbirler alındıktan sonra öğrenim açısından yüz yüze eğitim daha sağlıklı.

Online eğitimde hiçbir şey anlaşılmıyor.Yüz yüze eğitim daha faydalı bence.Tabi evde daha rahattık.Özgürdük.Okulda kısıtlı

Son düzenleme:
Yüz yüze eğitim. Öğretmenler teknolojiye pek ayak uyduramadıkları için online eğitim biraz sancılıydı benim için.

Evde rahat oluyordu. Ama hocalar mikrofonu yediği için hiçbir şey anlamadım. Ve teknoloji cahili hocalar... Okulda çok konuşmak istemediğim kişiler vardı. Onları görmeden ders güzel oluyordu veya sınıfın ''ders sabote eden tipleri'' dersi sabote edemiyordu. Ama genel anlamda
yüz yüze eğitim

Online eğitim daha iyiydi tabi interneti,bilgisayarı,telefonu,tableti olanlar için. Tuvalete gidebiliyordun,yemek yiyebiliyordun. Bu yönlerden iyiydi.

Yüz yüze. Online eğitim rahat olduğu için seviliyordu ama pek bir katkısı yok bence.

İkisinin de hem avantajları hem de dezavantajları var. Online eğitim bana göre daha iyidi. Sabah kalkıp okula gitme derdimiz, okulda para harcama derdimiz, yol parası verme derdimiz yoktu.

Disiplinini koruyabilen biri için online eğitim daha avantajlı olabilir ama genel manada bakarsak yuz yüze derim.

online eğitimi daha çok seviyordum ama her türlü yüz yüze eğitim daha iyi hocam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…