Online FPS Oyunu Önerisi

30 ağustosta çıkmış olan TACTİC FORCE var.
O oyundan çok ümitliydim, fakat çıkınca çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım çünkü üstüne basa basa P2W gibi bir sistem olmayacağını söylediler ama öyle olmadı. oyunu hiç önermiyorum, zaten girseniz de oynayamazsınız çünkü sunucular boş. :D

O oyundan çok ümitliydim, fakat çıkınca çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım çünkü üstüne basa basa P2W gibi bir sistem olmayacağını söylediler ama öyle olmadı. oyunu hiç önermiyorum, zaten girseniz de oynayamazsınız çünkü sunucular boş. :D
Gerçekten ya yani ben oyun yapsam hani olmazda ben bile yapsam daha iyisi olur be hiç uğraşmamışlar...

evet oyun P2W bende bu yanını sevmediğim için oynamıyorum. Ve sunucular şuan boş çünkü oynucusu yok şuanlık.
Gerçekten ya yani ben oyun yapsam hani olmazda ben bile yapsam daha iyisi olur be hiç uğraşmamışlar...
Oyun açık betada olduğu için beğenmemen normal

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı