Online market alışverişi sitesi önerisi

MomentumUcgeni42

Centipat
Daha fazla  
Online market alışverişi sitesi veya uygulaması önerisi istiyorum. Ankara'da merkezi bir yerde oturuyorum, istersem bütün firmalar getirir siparişi. Önemli olan ucuz olması. Hemen kapımda olsun gibi isteğim yok. Haftalık alışverişim 250TL (yurtta yaşayan öğrenci).

Ben 2 tanesini değerlendireyim:
Cepte Şok: Ucuz, ürün çeşitliliği az, manav ürünlerini denemedim, 25TL ve üzeri kampanyaları iyi, indirim olarak "Win Win" sistemi iyi gelmedi. 200TL üzeri kargo bedava. 1 saatlik aralıklardan istediğine sipariş verebiliyorsun.

Carfoursa sanal market: Hafiften pahalı ama indirimli ürünleri çok daha ucuza geliyor, ürünler daha kaliteli, kendi ürünleri iyi, manav ürünleri çok iyi, seçenekler fazla, 25TL üzeri indirimleri normal seviye. 3 saat aralıklı siparişler, daha resmi, galiba arabalarında soğutma vardı. 750TL üzeri kargo bedava.

17.12.2023 tarihi ne göre yazdığım fiyatları değerlendirin.
Not: Nays uygulaması (iş bankası) market alışverişinde güzel indirimler veriyor, kullanmanızı öneririm.

Son düzenleme:
Hepsiburada'dan ücretsiz teslimat ile Migros tercih edilebilir. Alternatif olarak da Getir kupon verdiğinde avantajlı oluyor. Açıkçası, alışverişiniz en uygun neredeyse oradan almalısıyanız.

Yaklaşık 1 yıldır Hepsiburada preminium kullanıyordum da marketi fark etmemiştim. Teşekkürler, bu gerçekten yararlı olacaktır.

Rica ederim. :)

Ücretsiz teslimat özelliği saçma bir derecede avantajlı. En son kullandığımda 25 TL’ye geliyordu ve market de 5 km uzaktaydı. Teknik olarak su için bile kurye çağırabiliyorsunuz. Ufak alışverişler için abartmadıkça çok mantıklı oluyor. Fazlası hem çevreye hem de cebinize zararlı. Daha büyük alışverişler için genellikle kupon olan bir yerden almak daha avantajlı olacaktır.

Geri
Yukarı