Online Minecraft lobi değiştirme

ereenx

Centipat
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Ben Online Minecraft oynuyorum ve lobi'mi değiştirmek istiyorum. Size ekran görüntüsü yolladım. Mesela Build Battle'a giriyorum lobim hep cam tarzı, bunu değiştirmenin bir yolu var mı? Bana cevap verirseniz beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden teşekkürler.

2020-09-21 (1).png

Hayır böyle bir şey mümkün değildir. BlocksMC sunucusunun mimarları değiştirebilir sadece. İyi oyunlar, en yakın zamanda Craft Rise gibi hilesiz bir sunucuya gelmeniz dileği ile. :)

Hayır böyle bir şey mümkün değildir. BlocksMC sunucusunun mimarları değiştirebilir sadece. İyi oyunlar, en yakın zamanda Craft Rise gibi hilesiz bir sunucuya gelmeniz dileği ile. :)
Minecraft'ta yeniyim. Bu sunucunun hileli olduğunu daha yeni öğrendim. :D Mümkünse Craft Rise sunucusunun adresini verebilir misin?

Minecraft'ta yeniyim. Bu sunucunun hileli olduğunu daha yeni öğrendim. :D Mümkünse Craft Rise sunucusunun adresini verebilir misin?
Craft Rise Türkiye'nin en büyük sunucusudur, ortalama aktif olarak aynı anda 4-5 bin kişi oynuyor. Kendilerine ait launcher var, sitelerinden indirin ve oynayın. Kendilerine ait kozmetikleri var, çok güzel yapıyorlar işlerini.

Geri
Yukarı