Online oynanacak harita strateji oyunları

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Arkadaşlar merhaba. Online oynanacak haritalı ve stratejili oyun tavsiyesi istiyorum. Arkadaşımla Age of Civilization 2 gibi oyunları çok seviyoruz ama online değil. Ona benzeyen oyun önerir misiniz?

Northgard. İskandinav mitolojisine dayanan, oynaması keyifli ve tatlı bir oyun. Ama bir o kadar da beyin yakıyor. Ortalama 4 saat oynadım, halen daha olayı kavramış değilim.

Hikaye, fetih, çok oyunculu ve tek oyunculu olmak üzere 4 mod var. Ben tek oyunculu oynuyorum. Karşına 3 tane yapay zeka veriyor. Hakimiyet, şan, bilgelik gibi özelliklere göre de oyunu kazanıyorsun.

Oyunun optimizasyonu fena değil. Oynanabilir. Ama Türkçe dil desteği berbat. Yarım yamalak. 3-4 ay önce oyunu alıp iade etmiştim, o zaman Türkçe dil desteği daha başarılıydı. Şimdi ne olduysa berbat olmuş. Ama oyunda çok bir yazı geçmediği için önemli değil, anlaşılıyor yani.

Halen daha tam olarak oyunu öğrenemesem de, oynamaktan keyif alıyorum. Bir bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…