Online oyun önerileri

Server.pro öneririm. Mod desteği falan var mı bilemiyorum ama VPN kullanmadan en kolay burdan girebilirsiniz. Eğer dünyalarınızın kayıt olmasına gerek yoksa sürekli Temp Mail ile yeni hesap açabilirsiniz ama kayıt olmasını istiyorsanız bir şey diyemem. Önermem ama bunun için şöyle bir yöntem var interneti iyi olan bir arkadaş varsa her çıkışınızda dünya dosyalarını indirirsiniz ve bir sonraki girişinizde o dosyaları yeni hesaba upload edersiniz. Bu şekilde sıra beklemeden girilebilir sanırım.

Server. Pro öneririm. Mod desteği falan var mı bilemiyorum ama VPN kullanmadan en kolay buradan girebilirsiniz. Eğer dünyalarınızın kayıt olmasına gerek yoksa sürekli temp mail ile yeni hesap açabilirsiniz ama kayıt olmasını istiyorsanız bir şey diyemem. Önermem ama bunun için şöyle bir yöntem var interneti iyi olan bir arkadaş varsa her çıkışınızda dünya dosyalarını indirirsiniz ve bir sonraki girişinizde o dosyaları yeni hesaba upload edersiniz. Bu şekilde sıra beklemeden girilebilir sanırım.

Kanka benim dediğim sınırsız VPN'de uğraştırmaz. Sağ üstten tek tuş eklentiyi ekledikten sonra. Bir de benim dediğimde 2 hafta diye hatırlıyorum girmessen uyarı veriyor. 3 gün içinde girmeyincede kapatıyor.

Kanka benim dediğim sınırsız VPN'de uğraştırmaz. Sağ üstten tek tuş eklentiyi ekledikten sonra. Bir de benim dediğimde 2 hafta diye hatırlıyorum girmessen uyarı veriyor. 3 gün içinde girmeyincede kapatıyor.
İlk girişte sıkıntı yok tamam ama daha sonra girmek istediğinde sıra beklemeyecek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı