Online Oyun Önerisi

Hamzatüren

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, şu aralar Cs:go hariç oynuyacak hiçbir online oyun bulamıyorum. Arkadaşlarla oynucam. Bir oyuna başladımmı kolay kolay bırakmam, beni uzun süre götürücek bir oyun olsun. Mümkünse ücretsiz olsun. Boyutu çok büyük olmasın max 10gb. Mmorpg, mmofps vb. hiç fark etmez. Sadece moba oyun istemiyorum. Sizinde çevrenizdekilerle oynadığınız bir oyun varsa onuda önere bilirsiniz.

Sistemim:
X4 860k işlemci
Hd 5870 ekran kartı
8 Gb ram

Rocket League arkadaşlarınla da oynayabileceğin harika eğlenceli bir oyun. Kendisi bir Online Araba Futbolu. Steam üzerinden 31 TL'ye satın alabilirsin. Gerçekten çok keyifli ve popüler bir oyun (y) YouTube'dan videolarına bakabilirsin.

Dota 2 oynuyabilirsin. Paran Varsa Arma 3 alabilirsin o da olmazsa DayZ al.

ARK: Survival Evolded bu da güzel oyun.

Şimdi aklıma geldi Garry's Mod veya H1Z1 alabilirsin.
Ama Garry's Mod biraz az oynanıyor.

Dota 2 yi yeni bıraktım, açıkcası öneriler ücretsiz olsa daha iyi paramı genelde oyun içi (skin vb.) şeyler alarak kullanmayı seviyorum. Bide benim arkadaşlarda alması gerektiğinden sıkıntı çıkabilir.
O zaman H1Z1 alabirsiniz arkadaşımızın dediği gibi Rocket League'da süper bir oyun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı