Online oyun tavsiyesi

hzeay0

Centipat
Daha fazla  
LoL'ü bırakmak için başka bir Online oyun arıyorum. Pek bulamadım. Önerebilir misiniz?

Arkadaşlarınızla oynayabilirseniz GTA Online. 600 saatim var sıkılmadım, siz de sıkılmazsınız diye düşünüyorum.

Arkadaşlarınızla oynayabilirseniz GTA Online. 600 saatim var sıkılmadım, siz de sıkılmazsınız diye düşünüyorum.

Aslında pek emin olmayalım oyunda hile patlaması olduğu için oyundan soğuma ihtimaliniz bayağı bir yüksek. Ayrıca oyunda istediğiniz şeyleri almak çok uzun sürüyor.

CS:GO diyeceğim hile deyip hayır diyeceksiniz ama topluluk sunucularında güzel oluyor.
Veya battlefeild serilerinden MP.

Aslında pek emin olmayalım oyunda hile patlaması olduğu için oyundan soğuma ihtimaliniz bayağı bir yüksek. Ayrıca oyunda istediğiniz şeyleri almak çok uzun sürüyor.
Sadece davet ile girilebilen sunucular oluşturabiliyorsunuz. Para konusuna gelirsek param yüzbin doları geçmiş midir bilmiyorum.

Euro Truck Simulator 2 TruckersMP oyanyabilirisiniz hocam eğlenceli

Hoi4, Eu4 fena oyunlar değildir arkadaş da bulursan on numara oyunlardır.

Valheim tarzı oyunlara yönelebilirsin. Hem online arkadaşlarınızla vakit geçirirsiniz hem de adam vuramadım aimim kötü gibi can sıkacak olaylar yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…