Online Oyunlar İçin Arkadaş/lar Arıyorum

Merhabalar;

14-15 yaşlarım da counter strike 1.6 jailbreak serverların da komut vererek başladığım oyun dünyasın da 25 yaşıma geldim ve inanın 18 olduktan sonra ne ara 25 oldum hiç bir fikrim yok... Gel gelelim ki konumuza herkesin kendisine ait ekibi vardır bizim de var tabi ki ! Fakat artık azaldık eee doğal olarak yaşlarımız 25 ve üzerine denk geldiğinden dolayı nişanlananlar,evlenenler olduğundan dolayı ister istemez 20 ye yakın olan ekibimizden geriye 5-6 kişi kaldık.Aslında geriye evlenemeyenler olarak kaldık sanırsam haha , şaka bir yana bizim ile birlikte oyunlar oynayıp arkadaş olmak isteyen herkesi bekliyoruz bekliyorum..Discord üzerinden aktif olarak iletişim kuruyoruz .Yeni bir ekip yeni bir oyun ortamı arıyorsanız steam üzerinden eklemeniz yeterli gerisi zaten gelir..

Steam ID : Laz Wayne

Aktif olarak oynadığımız oyunlar;

Grand theft auto vTom clancy's the division 2
League of LegendsFIFA 2020

Sonbahar indiriminden 1-2 oyun aldım eğer ucuz bulursam 1-2 tane bundan da alabilirim. Hepsiburada da işlemciyi yılbaşı hediyesi olarak gönderecek herhalde umarım sistemde sıkıntı olmaz. Sistemi bu hafta kurabilirsem yine yazarım kontenjan olursa. :p
Evet arkadaşlar, eşleşen var mı bari? :p Hangi oyunları oynuyorsunuz? :D
Yok usta ya hiç kimseyle kafam uyuşmadı, herkes çok uyuşuk kaldı hiç kimse aksiyona girmiyor, onu şunu bunu oynayalım diye konuştum, kimseden ses çıkmadı hadi oynayalım diye. Bende saldım.

Yok usta ya hiç kimseyle kafam uyuşmadı, herkes çok uyuşuk kaldı hiç kimse aksiyona girmiyor, onu şunu bunu oynayalım diye konuştum, kimseden ses çıkmadı hadi oynayalım diye. Bende saldım.
Ahahah hangi oyunları oynadınız? Ben de oyun oynarken konuşmayı sevmiyorum ama günümüz de mikrofonu olmayanı takıma almıyorlar. :p

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı