Online oyunlar için arkadaş

Dst güzel hayatta kalma oyunu bakabilirsin istersen
dst yi biliyorum kankam sıkıntı değil oynayabiliriz stardew valley de hikaye ile birlikte çiftcilik oyunu ek olarak mod yüklenebiliyor ben modlu oynuyorum
Yo sadece CS değil Valorant falan da oynuyorum ama Valorant main oyunum değil CS'ye daha çok ağırlık veriyorum
3-4 kişilik oyunlar da oynayabiliriz kaynaşırsak birkaç arkadaşımı daha çağırırım
olur agam dc gel istersen

Yok agam da oynayabilirim sanırım. Sadece CS mi oynuyorsun ama

Yo sadece CS değil Valorant falan da oynuyorum ama Valorant main oyunum değil CS'ye daha çok ağırlık veriyorum
3-4 kişilik oyunlar da oynayabiliriz kaynaşırsak birkaç arkadaşımı daha çağırırım
İkimiz oynayabiliriz. Daha yeni Prime aldım. 6 gün sonra rekabetçi banım bitecek o zaman gelebilirim. Discord insann#4366
Kanka ayıptır sorması neyden ban yedin?

Kanka ayıptır sorması neyden ban yedin?
Takım arkadaşım AFK idi. C4' ü hızlıca ondan alıp kuracaktım. Raund başında öldürdüm ve ban yedim. Başka bir şey değil yani.

Oyun arkadaşı arıyorum her türlü oyunu oynayabiliriz. Benim başlaca oynadığım oyunlar, Stardew Valley, Valorant, Sea of Thieves, Minecraft vs.
oyun arkadaşı aramamin sebebi hiçbir zaman tam zamanlı giren arkadaşımın olmaması. Yaşım 16 yaşın da çok bir önemi yok.

Modlu Minecraft oynayabiliriz, diğerlerini oynayamam ama.

Geri
Yukarı