Open Broadcaster'da ikinci ekran kartı sorunu

FrankFontaine

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar oyunlarımda Open Broadcaster ile yayın yapmak ve kayıt almak istiyorum. Fakat Samsung marka dizüstü bilgisayar kullandığım için malum çift ekran kartı bulunuyor. Oyunlarda daha iyi performans almak için ikinci ekran kartını devreye sokuyorum.(Model Amd Readon 7600m) Fakat Open Broadcaster ayarlarına girdiğimde bu ikinci ekran kartını görmüyor. Sadece İntel HD Grapichs 4000 görünüyor.

Çözüm arıyorum , yardım edenlere şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız Open Broadcaster İntel Hd 4000 ayarlı ve ben Amd Readon 7600m ile oyunlarımı oynuyorum bundan dolayıda Open Broadcaster yayında ve videolarda sadece siyah ekran gösteriyor. Seste sorun yok sadece siyah ekran.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef yine yukarda verdiğim resimdeki gibi oldu ve oyunlarda siyah ekran var . İlkini indirdim fark yok , sonra ikinci dediğini yapıp resmi sitesinden güncelini kurdum yine aynı durum. Bu resime bi bakın ;
Dxdiag' ta İntel HD Grapichs 4000 yerine Amd Readon 7600M görünmesi gerekiyor. Çünkü Open Broadcaster direk burdaki ekran kartını görüyor.

Yayın yaptığın oyunda pencere modunu değiştirmen lazım görüntü alabilmen için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…