Open IV Yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

iamshared

Decapat
Makaleler
1
GTA 5 Story Mode Türkçe yama için Open IV setup dosyasını yüklüyorum ve açıyorum. Dil seçme ekranında tam continue tıklayacakken kapanıyor ve kurmama izin vermiyor. Ne Yapabilirim?

Farklı bir siteden kurulumu anlatan yazıyı sizinle paylaşmak isterim ;

Grand Theft Auto V'e gelen güncellemelerle beraber artık GTA: Online'a Türkçe yama dahil herhangi bir yama ile girilemiyor. Bu nedenle, Türkçe yama yalnızca hikaye modunda geçerlidir ve GTA: Online'a girmek isterseniz yamayı deaktif konuma getirmeniz gerekir. Yamayı deaktif/aktif konuma getirmek çok basit bir işlemdir ve pratik yolu aşağıdaki gibidir.

Adım 1: Oyunun kapalı olduğundan emin olun ve OpenIV'i açın. Üst menüden "Tools" sekmesine gelip "ASI Manager"a tıklayın.

Adım 2: Açılan pencerede "ASI Loader" bölümü "INSTALLED" veya "NOT INSTALLED" olarak gözükecektir. Yandaki butonu kullanarak kurulum durumunu değiştirebilir, yamayı aktif veya deaktif edebilirsiniz.

"INSTALLED" konumuna getirirseniz; Türkçe yama aktif olur ve GTA: Online'a giriş yapamazsınız.
"NOT INSTALLED" konumuna getirirseniz; alttaki "OpenIV.ASI" bölümü otomatik olarak devredışı kalacaktır. Türkçe yama deaktif olur ve GTA: Online'a giriş yapabilirsiniz.

1647324857896.png

Yalnızca "ASI Loader" için Install/Uninstall butonunu kullanın.

Farklı bir siteden kurulumu anlatan yazıyı sizinle paylaşmak isterim;

Grand Theft Auto V'e gelen güncellemelerle beraber artık GTA: Online'a Türkçe yama dahil herhangi bir yama ile girilemiyor. Bu nedenle, Türkçe yama yalnızca hikaye modunda geçerlidir ve GTA: Online'a girmek isterseniz yamayı deaktif konuma getirmeniz gerekir. Yamayı deaktif/aktif konuma getirmek çok basit bir işlemdir ve pratik yolu aşağıdaki gibidir.

Adım 1: Oyunun kapalı olduğundan emin olun ve Open IV'i açın. Üst menüden "Tools" sekmesine gelip "ASI Manager"a tıklayın.

Adım 2: Açılan pencerede "ASI Loader" bölümü "INSTALLED" veya "NOT INSTALLED" olarak gözükecektir. Yandaki butonu kullanarak kurulum durumunu değiştirebilir, yamayı aktif veya deaktif edebilirsiniz.

"INSTALLED" konumuna getirirseniz; Türkçe yama aktif olur ve GTA: Online'a giriş yapamazsınız.
"NOT INSTALLED" konumuna getirirseniz; alttaki "Open IV. ASI" bölümü otomatik olarak devre dışı kalacaktır. Türkçe yama deaktif olur ve GTA: Online'a giriş yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1332491

Yalnızca "ASI Loader" için Install/Uninstall butonunu kullanın.

Uygulamayı kurabilsem yaparımda, setup ekranında kapanıyor kuramıyorum.

Dosyayı nereden indiriyorsunuz?
Seçenekler çok olabilir. Windows Deffender virüs olarak algılıyor olabilir. Dosya yolunu doğru seçmiyor olabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz dosya hasarlı olabilir.
Öncelikle Steam'den oyun dosyalarını onarın. Sonra yamayı güvenilir bir kaynaktan indirin.
Yükleme yaparken virüs olarak algılayıp algılamadığından emin olun.

Dosyayı nereden indiriyorsunuz?
Seçenekler çok olabilir. Windows Deffender virüs olarak algılıyor olabilir. Dosya yolunu doğru seçmiyor olabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz dosya hasarlı olabilir.
Öncelikle Steam'den oyun dosyalarını onarın. Sonra yamayı güvenilir bir kaynaktan indirin.
Yükleme yaparken virüs olarak algılayıp algılamadığından emin olun.

Open IV setupunu kendi sitesinden indiriyorum ve Defender virüs olarak da algılamıyor. Başka PC de kurmayı deneyeceğim kurulu dosyaları kendi cihazıma aktarsam çalışır mı?

Geri
Yukarı