Çözüldü OpenCore bootloader boot etmiyor

• Konuyu başlatan unut
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

unut

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
RAM
8GB RAM
SSD veya HDD modeli
WD 1TB HDD
Ekran kartı
GTX 750 Ti
Anakart
H61-B3-USB3 BIOS Güncel
İşlemci
i7-2600K 3.40GHz
USB belleği FAT32 şeklinde Rufus'tan GPT biçimlendirip aşağıdaki dosyaları yükledim.

H61 anakart, ve Core i7-2600K işlemci kullanıyorum. GTX 750 Ti için son destek olan High Sierra dmg'sini macrecovery utilitysi ile indirdim ve com.apple.recovery.boot klasörü oluşturup içine attım, yüklediğim EFI klasöründe yok. Sandy Bridge config.plist için kendim hazırladım olmadı, hazır aldım yine olmadı. Sorun ne hiç bir fikrim yok. Flash bellek üzerinden boot etmek istediğimde Loading Operating System kısmında kalıp duruyor OpenCore'u hiç açmıyor. BIOS üzerinde bir ayar değiştirmem gerekiyor olabilir mi? Secure Boot falan demeden arkadaşlar Legacy anakart kullanıyorum, efi dosyaları da ona göre o yüzden öyle ayrıntılı seçenekler mevcut değil. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır şimdi Legacy şekilde, Continue falan yazıları geldi ama ona tıklayınca tekrar aynı sayfaya atıyor sanırım bir efi belirtmem gerek. Onu nasıl yapacağım hocam?
Hocam sanırım boot ettim ama, config.plist'de hata var. Bana bir config.plist dosyası bulma şansınız var mı? PCI slotundaki ekran kartını kullanacağım.

SSDT dosyalarım, Legacy BIOS dediğim gibi boot dosyası zaten çalışıyor. Serial ID'leri girebilirim.
Onu da halletim, şimdi de apple logosunda stuck kaldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı