OpenCore OpenCore Monterey ile klavye mouse çalışmıyor

Tamam USB oluştursun sonra EFI'yi USB belleğe at OpenCore'u USB'den boot et. Önce ResetNVRAM yap ve tekrar USB'den boot edip kurulu olan Montereyi açmaya çalış.

Bunuda deneyeceğim hocam flash olayı bitsin

Tamam USB oluştursun sonra EFI'yi USB belleğe at OpenCore'u USB'den boot et. Önce ResetNVRAM yap ve tekrar USB'den boot edip kurulu olan Montereyi açmaya çalış.
Hocam attım şimdi deniyorum

Kalıyor böyle hocam

Sizin dosyanızı deneyeceğim şimdide hocam

Dosya Ekleri

• IMG_3563.jpeg
    206,2 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• image.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 10
ResetNVRAM yap önce. İçeriğini incelemedim eğer gerekli ayarları yaptıysa sistemi boot et.

OCLP'yi tekrar dener misiniz macOS'i açıp.

ResetNVRAM yap önce. İçeriğini incelemedim eğer gerekli ayarları yaptıysa sistemi boot et.
Çok bi' değişiklik yok AppleXcpmCfgLock'u False yaptım bakalım, deneyeceğiz. Etki edeceğini sanmam ama. Bir de boot argümanlarını düzenledim.

OCLP zaten uygulandı şu an. Sadece onu değiştirmek yetmez maalesef önce EFI güncellenmeli. Ben bir kere daha bakayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…