Çözüldü Opera GX ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DikizAynasi

Hectopat
Selam, başlıkta da belirttiğim gibi Opera GX tarayıcısından ses gelmiyor. Dün rahatça video vb. izlerken ses geliyordu fakat PC'yi açtığımdandır gelmiyor. İndirili olan dosyaları açıp sorunun PC de mi tarayıcı da mı olduğunu test ettim. Sadece tarayıcıda sıkıntı var. Ses kontrolünden de kontrol ettim Opera GX'in sesi açık. Bu sorunu nasıl çözebilirim? (Tarayıcı değiş diyecek arkadaşlar lütfen yazı yazmayın.)

Çözüm
Hocam tekrardan selam, bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. Yine de teşekkür ederim.
Opera GX ayarlarından da ses ayarını kontrol ettiniz mi?

Hocam, onu da denemiştim ama yararlı olmamıştı o.
Hocam tekrardan selam, bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. Yine de teşekkür ederim.
Opera GX ayarlarından da ses ayarını kontrol ettiniz mi?

Hocam, onu da denemiştim ama yararlı olmamıştı o.

Çözüm
1)Opera Gx
2)Tam tarayıcı ayarları
3)Gelişmiş
4)Gizlilik ve güvenlik
5)Site ayarları
6)Ses
Eğer ses işaretli değilse işaretleyin, zaten işaretli ise silip tekrar yükleyin.

Bende de aynı sorun vardı kaç gündür uğraşıyordum. Aslında çok basitmiş. Sağ alttaki hoparlör simgesinden ses düzeyi karıştırıcılarına girin, Opera'nın altındaki ses simgesinin kapalı olduğunu görürseniz tıklayıp açın.

Nasıl kapanıyor bilmiyorum ama sanırım tarayıcı Update'lerinden sonra gelen bir problem.

Geri
Yukarı