Opera GX vs Chrome

Teşekkürler arkadaşlar Chrome yükledim, eğer bu konuyu unutmazsam 1-2 gün sonra hangisi daha iyi yazarım buraya test edip.

Herkese tekrardan merhaba, ilk öncelikle tekrardan Chrome kullanmaya başlayalı 3 gün oldu ve gerçekten gençleştim.
Chrome hem animasyon hızı olarak, hem site açılış hızı olarak hem de normal Chrome açılış hızı olarak Opera GX'den 2-3 kat civarında daha hızlı, bu konuyu okuyacak arkadaşlar için seslenmek istiyorum:
Chrome gerçekten Opera GX'den daha iyi, kullanacaksanız Chrome kullanın.
Bu konuya yazanlarada teşekkür ederim :)

Açılış hızları:

Chrome> Technopat Sosyal> 1.5-2 saniye civarı.
Opera GX> Technopat Sosyal> 5-6 saniye civarı.

Chrome> youtube> 1-1.5 saniye civarı.
Opera GX> youtube> 4 saniye civarı.

Chrome> discord> 5-6 saniye civarı.
Opera GX> discord> 8-9 saniye civarı.
Hepsine civarı diyorum çünkü hızları değişiyor, ben ortalama açılış hızlarını söylüyorum.

Son düzenleme:
Teşekkürler arkadaşlar Chrome yükledim, eğer bu konuyu unutmazsam 1-2 gün sonra hangisi daha iyi yazarım buraya test edip.

Herkese tekrardan merhaba, ilk öncelikle tekrardan Chrome kullanmaya başlayalı 3 gün oldu ve gerçekten gençleştim.
Chrome hem animasyon hızı olarak, hem site açılış hızı olarak hem de normal Chrome açılış hızı olarak Opera GX'den 2-3 kat civarında daha hızlı, bu konuyu okuyacak arkadaşlar için seslenmek istiyorum:
Chrome gerçekten Opera GX'den daha iyi, kullanacaksanız Chrome kullanın.
Bu konuya yazanlarada teşekkür ederim :)

Açılış hızları:

Chrome> Technopat Sosyal> 1.5-2 saniye civarı.
Opera GX> Technopat Sosyal> 5-6 saniye civarı.

Chrome> youtube> 1-1.5 saniye civarı.
Opera GX> youtube> 4 saniye civarı.

Chrome> discord> 5-6 saniye civarı.
Opera GX> discord> 8-9 saniye civarı.
Hepsine civarı diyorum çünkü hızları değişiyor, ben ortalama açılış hızlarını söylüyorum.
Firefox dener misiniz? :D

Chrome'a şans vermek.
chrome_by_letsdrawmymind-d7bg0mp.png

Geri
Yukarı