Opera GX'e Chrome eklentileri nasıl indirilir?

TheJunior

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. 2 ay önce bilgisayara format atmıştım ve Chrome kullanıyordum. Az önce Opera GX indirdim (eskiden de kullanıyordum) ve aktarma sırasında eklentilerim gelmedi. Manuel olarak kurmaya çalışınca da Opera addons sitesinde "install Chrome extensions" eklentisi silindiği için indiremiyorum. Bir forumda okudum ve bu eklentiye gerek olmadığını, eklentilerin kurulabildiği yazılıydı fakat birkaç eklenti denedim hiçbiri olmadı.

Eklenti indirmeye çalışınca "İndirme hatası: Download interrupted with reason: SERVER_BAD_CONTENT" hatası alıyorum.

Merhabalar. 2 ay önce bilgisayara format atmıştım ve Chrome kullanıyordum. Az önce Opera GX indirdim (eskiden de kullanıyordum) ve aktarma sırasında eklentilerim gelmedi. Manuel olarak kurmaya çalışınca da Opera addons sitesinde "install Chrome extensions" eklentisi silindiği için indiremiyorum. Bir forumda okudum ve bu eklentiye gerek olmadığını, eklentilerin kurulabildiği yazılıydı fakat birkaç eklenti denedim hiçbiri olmadı.
Chrome Web Mağazası'ndan normal bir şekilde yükleyebiliyorsunuz diye biliyorum.
Opera'da eklentiye gerek kalmadan sıradan bir şekilde yükleyebiliyorum.

Aracı eklentiye gerek yok direkt indirebiliyorsunuz. Sizin bilgisayar veya ağdan kaynaklı bir sorun gibi duruyor. İlk olarak Opera GX'i yönetici hakları ile bağlantıdaki çevrimdışı paketten tekrar indirin.

Antivirüs vb. kapatmayı deneyin. Ağ onarma seçenekleri uygulayın.

Opera'nın kendi web mağazasından tek yöntem hocam. Zaten Chrome'a geçmişsiniz. İyi günler.

Geri
Yukarı