Opera installer virüs uyarısı

French ArKaDaTa

Hectopat
Arkadaşlar uzun zamandır Opera kullanıyorum ne kaldırdım ne yükledim. PC'yi açtım ve böyle bir şey geldi karşıma virüs uyarısı veriyor. Hitman Pro ile tarama yaptım ancak bir şey bulamadı. Çevrimdışı tarama yaptım bir şey bulamadı ancak buna tamam deyince kapanıyor tekrar açılıyor.

1601679201282.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Bu yazdığını anlamlı bir biçimde açıklayabilir misin? Hangi Türkçe bu?

Kullanıyorum deyip yüklemedim diyorsun. Silmedim diyorsun.

Virüs uyarısını kim veriyor, nerede?

Uzun zamandır Opera kullanıyorum. Bu aralar bilgisayardan ne kaldırdım ne de tekrar yükledim diyorum. Opera ile ilgili bir işlem yapmadım bunu diyorum.
Görüntüsünü attığım uyarıyı kapattığımda veya tamama bastığımda sağ alttan bildirim olarak Windows Defender virüs uyarısı veriyor. Ve tekrar geliyor ekrana bu Opera ile alakalı olan şey. Ancak virüs programı bir şey bulamadı.

Zamanlanmış görevleri de adı üstünde zamanlanmış görevler kısmından temizlemelisin.

Tamamdır yaptım.

Bu aralar bilgisayardan ne kaldırdım ne de tekrar yükledim diyorum. Opera ile ilgili bir işlem yapmadım bunu diyorum.
Şimdi doğru Türkçe oldu. Tekrar kendin yüklemesen de yazılımların otmatik güncelleme özellikleri bulunur bunu öğrenmiş oldun şimdi. Karşına çıkan da otomatik güncelleme uyarı hatası. Sitesinden Opera tekrar indir yükle.
Windows Defender virüs uyarısı veriyor. Ve tekrar geliyor ekrana bu Opera ile alakalı olan şey. Ancak virüs programı bir şey bulamadı.
Defender sonucu nerede? Hangi AV?

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı