Opera kendi kendine kuruluyor

Arjhin

Centipat
Merhaba. Nedendir bir türlü anlamadım ama galiba Opera GX'i her güncelleştirdiğimde normal Opera kuruluyor sistemime. Önceden de 2-3 kez oldu, virüs taraması yaptırdım Norton ile ama bir sorun çıkmadı. Şimdi yine tarama yaptırıyorum, bir şey çıkarsa konuyu çözüldü olarak işaretlerim. En son dün korsan oyun indirdim ama her defasında indirdiğim siteydi, hiç de sorun çıkarmadı bugüne kadar. Başka ne sebep olmuş olabilir? Teşekkürler.

Güncelleme:virüs çıkmadı.

Son düzenleme:
Merhaba. Nedendir bir türlü anlamadım ama galiba Opera GX'i her güncelleştirdiğimde normal Opera kuruluyor sistemime. Önceden de 2-3 kez oldu, virüs taraması yaptırdım Norton ile ama bir sorun çıkmadı. Şimdi yine tarama yaptırıyorum, bir şey çıkarsa konuyu çözüldü olarak işaretlerim. En son dün korsan oyun indirdim ama her defasında indirdiğim siteydi, hiç de sorun çıkarmadı bugüne kadar. Başka ne sebep olmuş olabilir? Teşekkürler.

Opera gibi güvenlik açıkları noktasında iyi izlenimleri olan tarayıcıları kullanmayın lütfen. Eğer özelleştirme istiyorsanız Vivaldi'ye bakabilirsiniz.

Opera gibi güvenlik açıkları noktasında iyi izlenimleri olan tarayıcıları kullanmayın lütfen. Eğer özelleştirme istiyorsanız Vivaldi'ye bakabilirsiniz.
Ben Opera GX'den devam hocam ya. Eklentilerim, yer imlerim, kayıtlı şifrelerim falan var, şu an hiç uğraşamam onunla ama teşekkür ederim.

Opera şirketi kendi tarayıcılarını dayatmayı çok seven bir şirkettir fakat normal Opera'yı indirttiğini hiç duymadım. Size tavsiyem, Opera kullanacaksanız normalini kullanın gx kullanmayın. Opera'da yer imlerini, kayıtlı tüm bilgilerinizi aktarabiliyorsunuz normal Opera'ya. Opera kullanmanızı değil de Edge kullanmanızı da öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı