Opera Reklam Engelleyici Tam Çalışmıyor

Chrome yada Firefox kullanın geçin.Chromeda uBlock Origin kullanın.

Reklam engelleyiciyi kapatırsan daha az reklam çıktığını farkedeceksin

Kullanmama sebebiniz nedir?
Ben de bir aralar kullandım. Belki içerisinde hazır olarak VPN, belki de reklam engelleyici içermesindendir. Ancak Opera politikalarını incelediğimde ve etrafımdan gelen önerilerden sonra o şüphelerle kullanamazdım. Acaba satıyor mu satmıyor mu? Nerelere satılıyor? gibisinden.

Hocam her yere satıyor. Ama sadece o değil, tüm reklam engelleyiciler satıyor.

Ne kullanalım o zaman? Hangisi satmıyor? Ama verileri toplamak başka bir şeydir onu üçüncü parti şirketlere satmak başka bir şeydir. Doğrudur reklam engelleyicilerin neyin reklam olduğunu bilmek için veri topluyorlardır. Gizliliğe önem verdiğim için bir zamanlar Tor Browser bile kullandım. Ama girdiğim siteleri yavaşlattığı, çok fazla robot doğrulaması istediği ve bazı siteler engellendiği için vazgeçtim. Ama eğer biliyorsanız Tails işletim sisteminde Tor Browser kendiliğinden uBlock Origin ile geliyor. Eğer gizliliğe zarar veren bir eklenti olsa bunu koymazlardı.

Neden bu kadar emin konuşuluyor her konuda? Ublock Origin, açık kaynak kodlu reklam engelleyici. Veriler de herhangi bir yere satılmıyor. Ki veri tutmadıklarını belirtmeleri de cabası.

Opera'nın kendi entegre reklam engelleyicisini kapatıp bununla devam edin:

Chrome eklentilerini opera da kullanabilmek için chrome extansions indirin çok işe yarıyor.

Opera reklam engelleyicisi zaten bozuk, uBlock Origin kullanmanızı öneririm.

Neden bu kadar emin konuşuluyor her konuda? Ublock Origin, açık kaynak kodlu reklam engelleyici. Veriler de herhangi bir yere satılmıyor. Ki veri tutmadıklarını belirtmeleri de cabası.
Hocam lütfen en yakın zamanda onun da Privacy Policy ve Terms and Conditions kısmını okuyun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…