Çözüldü Opera sekmeyi kendiliğinden kapatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ShadowRuno

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Eagle Rtx 3060 12GB OC / Ryzen 7 5700x 3,40Ghz / 2x GSKILL RipjawsV 16GB DDR4 3200Mhz / WD 1TB GREEN SN350 NVMe Gen3x4 M.2 SSD (Okuma 3200MB / Yazma 2500MB) / B550M DS3H
Opera GX kullanıyorum. Son zamanlarda herhangi bir linke tıkladığımda sekme saliselik geliyor sonra anında yeniden kendiliğinden kapanıyor, çok sinir bozan bir sorun. Hatta bazen yeni sekme açıp linki yapıştırmama rağmen kendiliğinden kapanıyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

operasorun.gif.gif

GIF'i kendim kaydettim böyle gözüküyor.

Reklam engelleyici kapatıyor olabilir mi? Devre dışı bırakıp dene bir istersen.
Cidden reklam engelleyici kapatıyormuş da neden kapatıyor ki anlamadım çok saçma.
(Ublock Eklentisi Yapıyormuş.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera GX kullanıyorum. Son zamanlarda herhangi bir linke tıkladığımda sekme saliselik geliyor sonra anında yeniden kendiliğinden kapanıyor, çok sinir bozan bir sorun. Hatta bazen yeni sekme açıp linki yapıştırmama rağmen kendiliğinden kapanıyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Eki Görüntüle 2131998

GIF'i kendim kaydettim böyle gözüküyor.
Hocam eklenti kullanıyorsanız ondan dolayı olabilir.

Hocam eklenti kullanıyorsanız ondan dolayı olabilir.
Evet uBlock eklentisi kullanıyordum. Yanlışlıkla bir ayarı değiştirmişim bozmuş düzelttim şimdi teşekkürler yardımlar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı