Opera Tarayıcıda Bağlanma ve Donma Sorunu

John Hopckins

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yok
Merhabalar, değişik bir sorun ile karşınızdayım. Google'da arayıp bulamadım belki burada bir çözüm bulabiliriz.

Opera tarayıcı kullanıyorum neredeyse 2 yıldır. Bu aralar garip bir sorunum olmaya başladı.

1- Rastgele herhangi bir siteye bağlanmaya çalışınca ilk olarak bağlanmıyor ve uzun süre açılmasını bekledikten sonra "internet bağlantısı bulunamadı" hatasını veriyor. Buna basit bir çözüm olarak sitelere bağlanmaya çalışırken "Windows" tuşuna basıp başlangıç menüsü geldiğinde sitelere bağlandığını fark ettim. Bunun sebebini anlayamadım pek yazılımdan anlamadığım için elimden bir şey de gelmiyor. Yardımcı olanlara teşekkür ediyorum ve diğer soruna geçiyorum...

2- VPN açıkken ne zaman yeni sekme açsam Opera donuyor ve aynı şekilde "windows" tuşuna birkaç kere basınca donma geçiyor ve normale dönüyor. Gizli sekme veya değil 2 türlü de denedim 2 türlü de donma yaşandı.

PcCye format attım, Opera'nın tüm verilerini temizleyip tekrar kurdum, Yeni Opera hesabı açtım, Güncellemeleri ve Windows güncellemelerini yaptım. Hiçbir türlü bir sonuç alamadım. Aynı sorun diğer tarayıcılarda da ara sıra oluyor.

Ethernet kablosu ile bağlantı sağlıyorum ayrıca Wi-Fi ile de denendi sonuçlar aynı.

Elinizden ne gelirse artık deneyeceğim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. sorun bende de var. Bilgisayarı ilk kez açıp Operayı açtığımda herhangi bir siteye girerken bir süre internet bağlantısı yok gibi bir pencere geliyor önüme.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı