Opera vs Firefox

OPERA vs FİREFOX

• Oy verenlerin toplamı
    16

ynr123

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar artık Chorme'den bıktım. Takılmalar hat safada. Chorme'den çıkıyorum ama hala çalışıyor ve bir daha açılmıyor. İlla görev yöneticisinden sonlandırmak gerekiyor. Sonuç olarak hangisini önerirsiniz ?

Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome iyidir ama sanırım bir eklenti buna neden oluyor. Eklentileri kontrol edin derim. Alternatif olarak Firefox iyidir.
Eklenti olarak bi Adblock birde IDM var. Şöyle bir şey var ki birden donuyor görev yöneticisine bakıyorum her şey stabil ama internet 0 kbps oluyor. İnterneti kullansa da, kullanmasa da donması garip değil mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mozilla önerimdir. Bende Firefox kullanıyorum. Düşük sistemlerde Mozilla daha iyi oluyor. :)
Benim sistemin düşük ve Mozailla'da internette gezdiğim zaman Chrome'ye göre daha çok RAM harcıyor. Dolayısıyla buda kasmalara neden oluyor. Aynı Anda 2-3 tane sekme açık olduğu zaman baya kasıyor.

Şimdi Opera kullnıyorum düşük sistemler için en iyisi Opera

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı