Operatör değişikliği sonrası YouTube kısıtlı mod açıldı

Makaleler
3
Yer
Mersin
Hattımı bugün itibariyle Vodafone'a taşıdım ve akşam YouTube videolarında gezerken yorumların devre dışı olduğunu fark ettim. Ayarlarda kısıtlı mod seçeneğinin aktif olduğu ama seçim yapmanın pasif olduğu görülüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
IMG_20240307_231630.jpg

Hocam uyumluluk için biraz beklemen gerekebilir.Eger aynı sorunu wi-fi ile girince de yasiyorsaniz yüksek ihtimalle operatörünüzün size yardımı olamayacaktır.Hesaptan çıkıp baştan girmeyi YouTube verilerini silmeyi (önbellek de olabilir) gibi şeyler deneyebilirsiniz. Lakin herkulade beklemeniz gerekecek.

Hocam uyumluluk için biraz beklemen gerekebilir.Eger aynı sorunu wi-fi ile girince de yasiyorsaniz yüksek ihtimalle operatörünüzün size yardımı olamayacaktır.Hesaptan çıkıp baştan girmeyi YouTube verilerini silmeyi (önbellek de olabilir) gibi şeyler deneyebilirsiniz. Lakin herkulade beklemeniz gerekecek.
Başka tarayıcıda hesap olmadan giriyorum yine yorumlar devre dışı görünüyor. Acaba yeni hat diye mi oluyor? Aklıma gelen başka bir şey yok.

Tarayıcıda güvenli DNS kısmını otomatikten çıkartınca kısıtlı modu değiştirebiliyorum ama YouTube, Revanced uygulamalarını etkilemiyor. Uygulamaları silip tekrar kurdum yine aynı. Müşteri hizmetleri üzerinden halletmem gerekecek sanırım.

Tarayıcıda güvenli DNS kısmını otomatikten çıkartınca kısıtlı modu değiştirebiliyorum ama YouTube, Revanced uygulamalarını etkilemiyor. Uygulamaları silip tekrar kurdum yine aynı. Müşteri hizmetleri üzerinden halletmem gerekecek sanırım.
Hocam 2500'e GUVENLI IPTAL yazinca bende düzelmişti.

Geri
Yukarı