Operatör İndirme Hızları

quanliva

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün ablamın hattının Turkcell'e taşınmasıyla ilk defa 3 operatörü aynı anda deneyimleme şansı yakaladım. Ve hızlarını test ettim.
Gündüz verileri: Turkcell/15.02, Vodafone/6,2, Türk Telekom/28,5
İftar sonrası verileri: Turkcell/8,7, Vodafone/1,63, Türk Telekom/14,3
Hızlar bu şekilde. 4,5G'ye göre çok düşük geldi bana, sizler de yazarsanız görmüş oluruz. Bir de TT bu kadar beğenilmeyip Turkcell bu kadar övülürken çıkan sonuçlar hayli şaşırtıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baz istasyonlarına uzaklığınız, telefonların donanımı, aradaki cisimler vs bağlantı hızını etkiler. Mesela ben TT ile (4.5G) 6s den 25mbps civarı download alıyorum, fakat Turkcell baz istasyonu çok yakınımızda bu yüzden camın yanında 200mbps civarı download yaklaşık bir o kadar da upload alıyorum. Değişkenlik gösterebilir yani bu veriler.

Bende de bimcell var yaşadığım yerde (Diyarbakır'ın bir ilçesi)sırayla en iyi bimcell sonra Türk Telekom, Turkcell ve en kötü de Vodafone, şu anda indirme 40, yükleme 25, ping 48. Bimcell türk telekom altyapısını kullaasına rağmen ttlekoma göre daha iyi ping ve indirme sunuyor. Gerçekten çok garip

Bende de bimcell var yaşadığım yerde (Diyarbakır'ın bir ilçesi)sırayla en iyi bimcell sonra Türk Telekom, Turkcell ve en kötü de Vodafone, şu anda indirme 40, yükleme 25, ping 48. Bimcell türk telekom altyapısını kullaasına rağmen ttlekoma göre daha iyi ping ve indirme sunuyor. Gerçekten çok garip
Kopya ceken ogrencinin kopya cektigi kisiden daha yuksek not almasi kdar garip sanirim.

Turkcell arnavutköy gibi bir yerde hız bu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-23-15-17-13-625_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2021-04-23-15-17-13-625_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı