Çözüldü Opera'yı açınca görev çubuğu kayboluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XakoR

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X
Gigabyte B550M DS3H
ASUS TUF Gaming RTX 3080
G.Skill Trident Z 16(8x2)GB 3200MHz DDR4
Kingston NV2 1TB 3500/2100 M.2 SSD
Cooler Master Masterliquid ML240L
NZXT C750 750W 80+ Bronze
Dark Guardian Kasa

Asus XG249CM 23.8" 270hz 1ms
Asus VG248QE 24" 144Hz 1ms
Logitech G Pro X
Logitech G Pro TKL
Lamzu Atlantis OG PRO v2
Opera'yı açıyorum görev çubuğu kayboluyor. İki kez F11 yapıyorum geri geliyor. Ama tam ekran yapınca tekrar gidiyor. Örneğin Opera'nın WhatsApp'ını açınca alttaki kısmı gözükmüyor. DDU ile ekran kartı Driver'ı silince böyle bir sorun almaya başladım. PC'nin bir şeyini bozdu sanırım. Yardımcı olur musunuz?

Ryzen 5 5600X.
Gigabyte B550M DS3H.
ASUS TUF Gaming RTX 3080.
G.Skill Trident Z 16(8x2)GB 3200MHz DDR4.
Kingston NV2 1TB 3500/2100 M.2 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum tam siz cevap yazarken çözdüm sorunu. DDU ile driver kaldırırken bir şeyi yanlış mı yaptım bilmiyorum ama explorer.exe'nin bir uzantısını kaldırmış veya bozmuş. Ne alaka hiçbir fikrim yok ama öyle gözüküyor. Explorer.exe'yi sıfırlayıp elle tekrar yönetici yetkisi verdim ve çalıştırdım. Görev çubuğu düzeldi.

Hatta yardım aldığım videoyu da atayım insanlar yararlansın bari.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Opera tam ekran da açılıyor ayarladan tam ekranda açılmasını engelleyebilirsiniz.

Dostum tam siz cevap yazarken çözdüm sorunu. DDU ile driver kaldırırken bir şeyi yanlış mı yaptım bilmiyorum ama explorer.exe'nin bir uzantısını kaldırmış veya bozmuş. Ne alaka hiçbir fikrim yok ama öyle gözüküyor. Explorer.exe'yi sıfırlayıp elle tekrar yönetici yetkisi verdim ve çalıştırdım. Görev çubuğu düzeldi.

Hatta yardım aldığım videoyu da atayım insanlar yararlansın bari.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı