Oppo A52 kasıyor

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Merhaba. Oppo A52 kullanıyorum ve en fazla Android 11 güncellemesi aldı ve daha güncelleme almadı. Bundan birkaç hafta önce bir güncelleme yaptım ufak güncellemelerden ve güncelleme sonrası kamerayı açtığımda 1-2 saniyelik kasma yapıyor. Mesela video çekerken telefonu sola çeviriyorum ben telefonu çevirdikten 1-2 saniye sonra kamera dönüyor. Ne yapmam lazım? Oppo müşteri hizmetlerini arasam telefonuma güncelleme gönderirler mi?

Oppo yetkililerini ara bence ve telefona creakli bir şey indirdin mi? Yani orijinal olmayan uygulama veya telefonunu yavaşlatan bir uygulama olabilir mi?
Telefona hard reset attım.Play Store dışında uygulama yüklemedim.İnstagram youtube gibi uygulamalardan başka uygulama yok.

Hala kasıyor'sa yazılımsal bir sorundur. Dediğim gibi müşteri hizmetlerini aramaktan çekinmeyin. O kadar para veriyorsunuz karşılığını alın.

Merhaba. Oppo A52 kullanıyorum ve en fazla Android 11 güncellemesi aldı ve daha güncelleme almadı. Bundan birkaç hafta önce bir güncelleme yaptım ufak güncellemelerden ve güncelleme sonrası kamerayı açtığımda 1-2 saniyelik kasma yapıyor. Mesela video çekerken telefonu sola çeviriyorum ben telefonu çevirdikten 1-2 saniye sonra kamera dönüyor. Ne yapmam lazım? Oppo müşteri hizmetlerini arasam telefonuma güncelleme gönderirler mi?
Kasması gayet doğal. Çünkü ColorOS 11.1 güncellemesi Qualcoom işlemci kullanan oppo a serisi cihazları berbat etti. Garantisi varsa servise gönderip ColorOS 7 sürümüne düşürün.

Geri
Yukarı