Oppo Realme 6 vs Samsung Galaxy M31

Realme 6'nın bataryası 1 günü çıkarabileceğini zannetmiyorum ama baya hızlı şarj oluyor. Genel olarak aman aman farkları yok ama M31 biraz daha iyi. Batarya olarak da daha iyi.

Ğ.

Realm'e 6'nın bataryası 1 günü çıkarabileceğini zannetmiyorum ama bayağı hızlı şarj oluyor. Genel olarak aman aman farkları yok ama M31 biraz daha iyi. Batarya olarak da daha iyi.

Peki mediatek G90T ve 8 GB RAM'li ayrıca 90Hz'li Realm'e 6 çok daha iyi değil mi performans olarak yani sadece bataryası iyi diye M31'i seçmek mantıksız geliyor.

Realm'e 6 kötü bir telefon değil kesinlikle. Realm'e 6 belki daha iyi olabilir ama M31 arasında pek bir farkı yok.

Realm'e 6 kötü bir telefon değil kesinlikle. Realm'e 6 belki daha iyi olabilir ama M31 arasında pek bir farkı yok.

Evet ben de öyle düşünüyorum ve internette kullanıcı yorumlarını okudum Realm'e 6'nın bataryası 1 günü rahat çıkarıyormuş ve zaten üniversite sınavına hazırlanacağım için telefona çok bakacağımı düşünmüyorum o yüzden Oppo almayı düşünüyorum.

Evet ben de öyle düşünüyorum ve internette kullanıcı yorumlarını okudum Realm'e 6'nın bataryası 1 günü rahat çıkarıyormuş ve zaten üniversite sınavına hazırlanacağım için telefona çok bakacağımı düşünmüyorum o yüzden Oppo almayı düşünüyorum.

Eyvallah. Allah öğretim hayatınızda yardımcınız olsun. :)

Geri
Yukarı