Oppo telefon kullanmak

Şu an bende şoktayım çünkü bir tane siteye baktım ve orda da 3 GB ram yazıyordu demek ki yeni güncelleme ile düşünmüşler yani eskiden öyleydi
Şurada gerçekten güldüm.

Planlı eskitme olası bence zor. Telefonu bir sıfırlayıp baştan kurmanızı öneririm. Eğer aynı kalmaya devam ederse garantiye gönderin. Fakat iyi paketleyin, yoksa kargoda kırılma ihtimali var. Fakat bunun nedeni planlı eskitme olduğu somut delillerle kanıtlanırsa firmaya çok büyük bir ceza kesilir.
Hocam güncelleme ile 3 GB ram a düşmüş.
Konunun 2 kelimesini okumanız yeterli. Arkadaş Oppo'yu sevmemiş ve kötülemiş.
Evet hocam doğru ama ben sadece hatalarını ve ne kadar berbat bir telefon olduğunu söylemek istedim. 'Karşılaştığım sorunlar'

Yok hocam yok. Gerçekten gömmek için yapıyor bari güzel gömse güncellemeyle RAM düşmesi nedir yaaa? İnternetten RAM indirmek ile aynı şey bu.😂🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣
Bilmiyorum belki güncelleme ile düşmemiştir ama düştüğü kesin ben telefonu güncellediğim için öyle söylemiştim. Ve yaşadığım problemleri anlatmak nasıl kötülemek hatta kötü gömmek oluyor açıklayın lütfen. Gömmek istesem böyle demem. Hem bu bilgisayar yavaşladı diyip sistem bilgisini yazan kişi şimdi ekran kartını, işlemcisini vb yapan firmayı kötülemiş mi oluyor ?

Son düzenleme:
çok haklısın bendede aynısı var ilk aldığımda efsaneydi ama artık kasıyo donuyo bence planlı eskitme var zaten android 11 gelmedi 3 gb diye bana saçma geldi 3 gb ram olması nedeniyle android 11 almamsı keski zamanında almasaydım bu modeli

Geri
Yukarı