Çözüldü Oppo telefonlarda FPS kilidi kırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

T POYRAZ KEREM

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Oppo telefonumdan PUBG oynarken FPS'in 30'un üzerine çıkmadığını görüyorum. İnternetten baktığım zaman da FPS kilidini kapatmam gerektiğini gördüm fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum. Bilgili birisi varsa bana yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Zaten öyle ama hala 30 FPS. Programla yapılıyor sanırım bu ayar.

Hocam söylediğiniz işlem oyun dosyalarına müdahaleye girer ve ban sebebi yakalanır iseniz.
GFX tool veya Config aracılığı ile yapabilirsiniz fakat FPS kilidini arttırırsanız cihazda ciddi ısınma olabilir.
Adamlar o kilidi boşuna koymuyor değil mi ? :)
PUBG Mobile içinde FPS kilidi kaldırma yok, yapımcılar cihazınız için hangi FPS kilidi değerini seçtiyse illegal bir yola başvurmadan bu sınırın dışına çıkamazsınız, çıkarsanızda zaten cihaza pek olumlu yönden etki ettiği söylenemez :)
Zaten öyle ama hala 30 FPS. Programla yapılıyor sanırım bu ayar.

Hocam söylediğiniz işlem oyun dosyalarına müdahaleye girer ve ban sebebi yakalanır iseniz.
GFX tool veya Config aracılığı ile yapabilirsiniz fakat FPS kilidini arttırırsanız cihazda ciddi ısınma olabilir.
PUBG Mobile içinde FPS kilidi kaldırma yok, yapımcılar cihazınız için hangi FPS kilidi değerini seçtiyse illegal bir yola başvurmadan bu sınırın dışına çıkamazsınız, çıkarsanızda zaten cihaza pek olumlu yönden etki ettiği söylenemez :)

Çözüm
Sağol teşekkürler banlansam da umurumda değil bişey olmaz ısınırsa telefon iptal ederim
:)

Yeni konular

Geri
Yukarı