Optimizasyonu iyi olan oyunlar nelerdir?

Dying Light 2 bana göre başı çekiyor. Laptopta 1050 var, düşük ayarlarda bile grafikler on numara. Drop girmemesi, sabit 30 FPS almam daha düşük sistem isteyen oyunlarda bile olmayan bir şey. Keşke Assasins Creed oyunlarında da olsa.

Titanfall 2

Hocam Dying Light 2'de güzel optimizasyonludur dediğiniz gibi. GTX 1050 i5 7400 8 GB RAM sistemim var FSR Ultra Quality'de sabit 40 FPS.

İki tane gördüm

Forza Horzion 4
Minecraft Pocket Edition.

@Vexina Gülüyorsun bare neden güldüğünü de açıkla.

Son düzenleme:
Titanfall 2

Hocam Dying Light 2'de güzel optimizasyonludur dediğiniz gibi. GTX 1050 i5 7400 8 GB RAM sistemim var FSR Ultra Quality'de sabit 40 FPS.
Benim bilgisayar 5 senedir aynı macunla. Bu durumda sistem yetse de oyunlarda droplar düşük FPS'ler gırla. Ama Dying Light 2 yeni çıkan bir oyun ama bana mısın demiyor. Hayatımda bundan daha iyi optimizasyonlu oyun ne gördüm ne oynadım. Varsa daha iyisi söyleyin de onu da oynayalım xd

Çok sevindim. Bu kadar iyi optimizasyonu olduğunu bilmiyordum. Bu arada Forza 4 optimizasyonu çok iyi olan bir oyun. Ben ultra ayarlarda 60fps oynamıştım.

Çok sevindim. Bu kadar iyi optimizasyonu olduğunu bilmiyordum. Bu arada Forza 4 optimizasyonu çok iyi olan bir oyun. Ben Ultra ayarlarda 60FPS oynamıştım.

Bende GTX 1050 ile 50-55 FPS Low oynamıştım. Araba çok hızlanınca dropda giriyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…