Orange crush 20 alınır mı?

Normalde almak istediğim amfi Blackstar ID:Core 10 V3 buydu ama hiçbir yerde stok bulamıyorum biraz daha araştırınca Orange Crush 20 Kombo Elektro Gitar Amfi | doremusic bunu buldum nasıl bir amfidir alınır mı?
Orange amfinin seslerini dinlemeniz lazım Youtube'dan veya mağazaya giderek. Eğer spesifik olarak Orange Crush'a ilgi duymuyorsanız ID Core 10 almanızı öneririm. Ton aralıkları ve usb seçeneğinden ötürü. 2. el bakabilirsiniz.

ID Core 10 için "amfi" demek pek doğru değil. "Hoparlöre sahip dijital bir prossesör + ses kartı" demeyi tercih ediyorum.

Orange Crush 20 Analog bir amfidir. İki cihaz birbiriyle kıyaslanmaz.

ID Core 10 için "amfi" demek pek doğru değil. "Hoparlöre sahip dijital bir prossesör + ses kartı" demeyi tercih ediyorum.

Orange Crush 20 Analog bir amfidir. İki cihaz birbiriyle kıyaslanmaz.
İleride prossesör veya ses kartı olarak da kullanılabileceği için ID core daha iyi bir seçim olmaz mı hocam?

İleride prossesör veya ses kartı olarak da kullanılabileceği için ID core daha iyi bir seçim olmaz mı hocam?

Daha iyi bir seçim olduğunu düşünmüyorum Çünkü dijital. Ya İleride Pedal kullanmayı düşünüyorsanız?

Birinde 8" speaker, öbründe 3" speaker var. Kıyaslanacak bir şey yok bana göre.

İkisinin de kendine göre eksi ve artıları var fakat dijital'in artıları daha çok gibi hele ki pedal işlerine girilmeyecekse.

Eğer amaç amfi edinmek ise ben hissiyata bakarım. Dijital ve 3" speaker ile o amfinin bana hitap ettiği hiç bir şey yok.
Kayıt işine gireceksem zaten bu amfinin tonu kayıt standartlarında çook geride kalacaktır. Farklı şeyler düşünülür.

Geri
Yukarı