Organik Kimya Soru Bankası Önerisi

Emre_Ozturk

Hectopat
Daha fazla  
Organik kimyadan son kez tekrar yapabileceğim, mümkünse konu anlatımı olmayan ve kaliteli sorular içeren bir soru bankası önerisi istiyorum.

Okulun verdiği kitapta organik kimya çok iyi anlatılmış(tı), 1. kitabın o olsun.
Çap ve Palme'nin organik kimya için özel kitapları var, onlar da iyidir.

Aydın Yayınları Organik Kimya önerebilirim. Aydın Yayınlarının kimya serisi güzeldi.

Orbital tavsiye edebilirim, kolaydan başlayıp orta şekere giden soruları var. Geçen sene bitirdim güzel bir kitaptı.

Orbital acaba size ne kadar net kattı? Aydın ile Orbital arasında gidip geliyorum da. Hangisini almam daha iyi olur sizce? Organikte sıfır değilim bu arada.

Orbital acaba size ne kadar net kattı? Aydın ile Orbital arasında gidip geliyorum da. Hangisini almam daha iyi olur sizce? Organikte sıfır değilim bu arada.
Yani şöyle söyleyebilirim, AYT'de organik kimyayı fulledim. Ama halihazırda biraz birikimim vardı.

Dershane hocam dershane yayını yerine orbital çözdürüyordu.

Yani şöyle söyleyebilirim, AYT'de organik kimyayı fulledim. Ama halihazırda biraz birikimim vardı.

Dershane hocam dershane yayını yerine orbital çözdürüyordu.

Anladım hocam, sağ olun. Peki Orbital'in organiğinde elektrokimya ünitesi de var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…