Ori and the Will of the Wisps nasıldır?

• Konuyu başlatan Joell
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

Joell

Hectopat
Daha fazla  
Ori and the Will of the Wisps. Arkadaşlar bu oyun nasıldır. Amacımız nedir? Önerir misiniz?

Klavye ile neredeyse hiç zevk vermeyen, ama joystick ile çok zevkli keyifli bir oyun. Xbox One üzerinden oynamıştım. Grafikleri ve mekanikleri çok eğlenceli keyifli vakit geçirilebilecek bir oyun. Oyunun en sevmediğim yanı ise uzun bir süre oynadıktan sonra oyun artık sizi yönlendirmiyor kendi başınıza bırakıyor ve haritada kendi başınıza ilerlemek çok zor oluyor. Uzun lafın kısası, eğer bir kontrolcünüz varsa oynamanızı tavsiye ederim. 👍

Klavye ile neredeyse hiç zevk vermeyen, ama joystick ile çok zevkli keyifli bir oyun. Xbox One üzerinden oynamıştım. Grafikleri ve mekanikleri çok eğlenceli keyifli vakit geçirilebilecek bir oyun. Oyunun en sevmediğim yanı ise uzun bir süre oynadıktan sonra oyun artık sizi yönlendirmiyor kendi başınıza bırakıyor ve haritada kendi başınıza ilerlemek çok zor oluyor. Uzun lafın kısası, eğer bir kontrolcünüz varsa oynamanızı tavsiye ederim. 👍
Kontrolcüm var. Oyunun amacı nedir?

Kontrolcüm var. Oyunun amacı nedir?
Oyunda bir dostumuz var, bu dostumuz kayboluyor ve onu bulmaya çalışıyoruz. Yaşadığımız orman ise kirlenmiş bir durumda ve kötü yaratıklarla dolu. Dostumuzu hem bulmaya çalışıyoruz, hem de ormanı diğer dost yaratıklar için temizliyoruz.
Yanılmıyorsam gamepass e dahil olması lazım, mutlaka denemelisiniz. Özellikle ilk başlarda pek bir savaş mekaniği yok ama birazcık ilerlediğinizde yetenekler kazandığınızda çok güzel savaş yetenekleri, atlamalar zıplamalar ekleniyor. Gayet keyifli bir hal alıyor.

Oyunda bir dostumuz var, bu dostumuz kayboluyor ve onu bulmaya çalışıyoruz. Yaşadığımız orman ise kirlenmiş bir durumda ve kötü yaratıklarla dolu. Dostumuzu hem bulmaya çalışıyoruz, hem de ormanı diğer dost yaratıklar için temizliyoruz.
Yanılmıyorsam gamepass e dahil olması lazım, mutlaka denemelisiniz. Özellikle ilk başlarda pek bir savaş mekaniği yok ama birazcık ilerlediğinizde yetenekler kazandığınızda çok güzel savaş yetenekleri, atlamalar zıplamalar ekleniyor. Gayet keyifli bir hal alıyor.
Çok teşekkürler en iyi Cevap seçebilsem seçeceğim ancak seçemiyorum :)

Hocam oyunun belirli bir kısmına kadar klavye daha sonra gamepad ile oynadım. İlk defa bu tarzda bir oyun oynadım ve tek kelime ile muhteşem. Grafikler, bölüm tasarımları, bosslar ve hikaye 10 üzerinden 10 verebilirim. Tavsiye ederim.

Hocam ilk oyunu da ikinci oyunu da bitirdim ve şahsen her oyuncunun deneyimlemesi gerektiğini düşünüyorum. Oyunun grafikleri göz yormayan, sizi içine çeken ve 2D bir oyun olsa bile arka plan detaylarıyla çok muhteşem gözüken bir oyun. İki oyunu da normalde bitirdim ve bazı kısımlarda açıkçası ağlayacaktım. Hele bir "boss" savaşını 27.denememde bitirmiştim :D Oyunun müzikleri ortamla aşırı uyumlu ve insanı dinledikçe dinleyesi geliyor. Mekanik olarak da çok beğendiğim bir oyun. Hikaye birinci oyunun devamı şeklinde olduğundan 1. oyunu oynamanızı öneririm ilk başta, zaten 1. oyunu bitirince 2.ye başlamak isteyeceğinizi düşünüyorum açıkçası. Ben FPS oyunları oynayan ve bu tarz oyunları daha önce hiç bitirmemiş, oynama gereği de duymamıştım fakat bu oyun, bu oyun bir başka...

Geri
Yukarı