Origin, G2A, MTCGAME ve Voidu Güvenilir Midir?

Swind

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Origin, G2A, MTCGAME ve Voidu sitelerine güvenilir mi ? Bu sitelerin herhangi birinden FİFA 16 almayı düşünüyorum. FİFA 16 Vatan vb. yerlerde 180TL. Bu sitelerde ise 140TL civarı. Sizce bu 4 sitenin birinden FİFA 16 alayım mı ?

Beyler bi cevap verseydiniz ?

G2A ariç diğerlerinden oyun aldım. Voidudan Yaklaşık 6 oyun filan aldım GTA 5 buna dahil. Hatta indirim vardı. Bioshock İnfinite adlı oyun ile Borderlands 2 yi 5 tl ye almıştım. Sadece GTA 5 Steam kodu olarak değil Rockstar Kodu olarak verildi alırken biliyordum çünkü ücretsiz araba ve Gta doları daha fazlaydı. Originden Crysis 3 almıştım sıkıntı yok. Ucuz neredeyse oradan al Online Müşteri hizmetleri Voiududa muhteşem.

FİFA 16 Voidu'da 144TL, G2A'da 117TL, MTCGAME'de 105TL. Bu fiyatlar normale göre düşük olunca biraz şüphelenmiştim. Ama içimi ferahlattın :) Yorumun için teşekkür ederim.

Beyler geçenlerde Voidudan alışveriş yaptım ve çok güvenilir aynı zamanda da fiyatı diğer yerlere göre uygun bir site. Kesinlikle öneriyorum. -Ayberk Soyvar

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı