Origin hesabımı Bf3 Premium ile takas yapmak istiyorum

Torpido

Hectopat
Evet arkadaşlar söyldiğim gibi Origin Hesabımda 3 adet oyun 8 adet DLC vardır bunun karşılığında 1 adet çalışan Battlefield 3 Premium Edition keyi istiyorum.

İçindeki oyun ve içerikler:

Battlefield 3 Standart Edition

SimCity Limited Edition

The Sims 3 ve 8 adet DLC

140 Origin Puanı

Satma nedenim ise Battlefield 3 de başka haritalarla oynamak istediğim için ayrıca diğer oyunları artık oynayıp bitirdiğim için satmak istiyorum alacak olanlar pm atabilir.

Buda hesabın resmi :
spml3.png

- - - Güncellendi - - -

Yeniden yazıyorum Limited Edition da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok mantıksız bir karar. Bir daha düşünün. Battlefield 4 çıkacak 1 ay sonra. Battlefield 4 Premium almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Bence yolunuza Battlefield 4 ile devam etmelisiniz. Battlefield 3'ü rahat oynuyorsanız Battlefield 4'te sıkıntı çekmezsiniz ancak emin olmamız için sisteminizi yazın. BF4 çıkınca BF3 serverları iyice tenhalaşacağı için BF3 Premium'a şu an hiç sıcak bakmayın bence.

Battlefield 4 ü pek sevmedim. Ayrıca sistemimle Battlefield 3 ü zor lowda oynuyorum ben sadece Premium key istiyorum vede kimsenin buna karşılık bir Battlefield 4 keyi vericeğini sanmıyorum.

Sistem:
İntel Core I5 M 480 2.67 Ghz
4 GB DDR3 Ram
Nvidia GT 320 M (asıl berbat olan bu)
Windows 8 64 bit

Bu ayarlarda Battlefield 3'ü lowda multiplayer oynuyorum. Kenar çizgileri kıtır kıtır olunca biraz AA açıyorum.

Yanlış anlamayın ben Battlefield 4 keyi vermeleri için söylemedim zaten. Kendiniz alabilirsiniz diye söyledim. Evet gerçekten sisteminiz yetmeyebilir Battlefield 4'e. Şu an satın almanızı önermem. Yalnız oyun çıktığında korsanını indirip aldığınız FPS değerlerine bakarak oyun hakkında karar verebilirsiniz. Aynı zamanda YouTube'a GT 320M ile oynayanlar videolarını eklerler belki.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı