Origin Hesabından Battlefield 3 Oyunu Silinmiş

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Technopat sayesinde ücretsiz sahip olduğum Battlefield 3 oyunu hesabımdan silinmiş. Ben o zaman 2 hesapla almıştım. Arkadaşımla kendime almıştım. O tatilde diye ikimize aldım. Ona verdiğim hesapta ki duruyor ama benim ki bomboş. :D Şimdi arkadaşım da al zaten sen almıştın diyor, benim de kafamı kessen onu imkanı yok almam. Şuan zaten oynayacak sistem yok ama hiç yoktansa arkadaşımın dilinden kurtulayım.
:matrix:

IP'den tespit edilip silinmiş olabilir. Oyun hesabı ticareti yapılmasın diye böyle bir önlem almış olabilirler, tabii bu benim aklıma gelen bir şey, başka bir mevzu da olabilir.

Benimde crysis 3 üm gitmişti . Günahlarını almayayım o zaman bir hesaba yüklemiştim cd almıştım oyunu bitirince bırakmıştım . Sonra bf3 yükleyeyim diye baktım bütün hesaplarıma girdim ama bulamadım halada bulamıyorum .

Bende aynı şekilde ilerisi için yedek hesap ile almıştım. İki hesabımdaki oyunda duruyor.

Bende 6 tane oyun silindi belkide daha fazla hatırlamıyorum. Hesaba 3-4 oyunu tekrar aldım şu an sorun yok. :D Yaşasın Steam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı