Origin İndirme Hızı

mabcitayfa92

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar,
Şu an originden ücretsiz olarak PvZ Garden Warfare indiriyorum. İndirme hızım 450-500 lerde normal giderken bir anda 650-700 kb/s 'lere çıktı. Bu mümkün mü? Oturduğum yerdeki indirme hızını tam bilmiyorum fakat paketim 8 mbps olup normalde 400 lere bile çıkamazken nasıl oluyor da 750 ye kadar (800 bile oldu yani) çıkıyor. Origin ile alakalı bir indirme hızı mıdır bu?

Benim bu yaşadıklarımın aynısını yaşayan başka insanlar da var (tabii onlar saniyede 10 mb indiriyor normalde o da ayrı konu). Yani sadece bende olmuyor bu :)

İnternet üzerinden indirilen dosyalarda dosyayı indirdiğiniz site hız kesintisi yapar o nedenle düşük görünür. Origin ise direkt olarak kendi indirme hızınızı yansıtır.

8 mbit internet normal de yani teorik olarak 1MB/S indirmesi lazım. Ama bize gelirken bu hız 800kb/s falan oluyor. Yani hattan da kaynaklanan bir durum. Normal bir şekilde indiriyorsunuz. Dert etmeyin.

Benim 50 mbit internetim var. Steam - origin - uplay - psn gibi yerlerde 5.4-5.9 mbs ye kadar çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı