Origin offline mode alma sorunu

ben efso

Hectopat
Daha fazla  
FIFA 17 aldım Origin kendi kendine offline mode oldu sonra oyunu ve Origin2i sildim tekrar yükledim 1 gün sonra hesap yine offline mode oldu. Online ol basıyorum hala offline modda. Şimdi sorun bende değil %90 çünkü baktım internetten falan herkeste oluyor. Şimdi ne yapabilirim? Yardımcı olun lütfen. Online mode nasıl geçebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben uzun zamandır kullanıyorum ve olduğu zaman kapatıp açıyorum düzeliyor, yazılımın güncel olduğundan ve internet bağlantının normal olduğundan emin ol.

Ben uzun zamandır kullanıyorum ve olduğu zaman kapatıp açıyorum düzeliyor, yazılımın güncel olduğundan ve internet bağlantının normal olduğundan emin ol.
abi valla yazılım güncel işte kapatıom açıom olmuo yani çözümünü bulamadım oyunu sildim yükledim origini zaten yeni sürümünü kurdu baya baktım karşı taraftan kaynaklanıo falan dediler servistedir bakımdadır falan diyorlar herkezde olduğunu göre diye.... Çözümünü bulamadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı