Origin Payment Authorisation Failed hatası

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Selamlar herkese. Arkadaşlar Paybyme kart ile Battlefield 3 almaya çalışıyorum. 9.99$ oldu oyun. Ancak Review order kısmında Submit dedikten sonra bu hatayı alıyorum. Oyunu alamıyorum yani. Ne yapabilirim?

Internet sayfasından da almayı denedim. Ancak sonuç hala aynı. Farklı tarayıcılar da kullandım. Sonuç yok.

Yeni hesap aldım. Oradan da denedim. Hala sonuç yok. Oyun göz göre göre avucumdan kaçacak...

Not : 2012'nin başlarından beri bu hata varmış. Ancak nasıl olduysa çözememişler. İlk kez Originden dijital oyun alacak oldum, ondada bu kadar sorun çıktı. (Yanlış anlaşılmayayım kutulu almayı severim ben. :) )

Eğer bir çözümü olan yoksa konu kilitlenebilir. Çünkü EA ile live chat aracılığı ile konuştum. Onlarda bana arayarak konuşmayı teklif ettiler. Benim ülkeden orayı aramak bana BF3'ten çok daha pahalıya patlar. O yüzden herhangi bir bilgili kişi yoksa konu kilitlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin kaynaklı tahminimce. Çünkü farklı kartlar da denedim olmadı. EA ile iletişime geçtim. Onlar bana proxy ayarlarının düzgün olmayabileceğinden bahsettiler. Doğru düzgün yardım bile edemediler. Sebepleri de gerekli araçlarının bozuk olması(ymış) Bende ayarları eski haline yani önceden olduğu hale getirip bir daha denedim. Sonuç aynı. Sonra gidip internet kafe de denedim. Orada da sonuç aynı. Değişen bir şey yok. Şimdilik sorun kalmadı, çünkü oyunu gittigidiyordan sipariş verdim. Ancak sonradan oyun alacak olursam ve böyle bir sorun olursa, artık ne yapacağım bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı